Jak zjistit a ověřit stav kreditu – O2, Vodafone, T-Mobile

I když se už pro mnohé z nás může zdát kredit trochu archaickou záležitostí, pořád existují lidé, kterým se vyplatí. Kredit má své výhody, i když je volání i služby telefonu dražší než při zakoupení určitého balíčku dat. Protože v dnešní době, kdy už má každý předplacený tarif, může být jednodušší požádat své přátele, ať vám po prozvonění zavolají zpět z jejich předplaceného tarifu. Další výhodou je, že peníze, které provoláte, máte více pod kontrolou. Pokud tedy víte, jak zjistit stav kreditu…

Jak zjistit stav kreditu O2

Společnost O2 nabízí jednoduchou a rychlou možnost získání stavu kreditu. Stačí si na svém telefonu vytočit číslo *101*# a jakoby zavolat. Odpovědí je SMS s výší stavu vašeho kreditu. Stejným způsobem můžete zjistit také cenu posledního hovoru (který se nemusí ještě v konečném stavu kreditu zobrazit, pokud jste ho zjišťovali hned po zavolání) – číslo je *104*1#.

Jak zjistit stav kreditu T-mobile

Postup je velmi podobný, jako u O2 – stačí si vyťukat *101# a odeslat jako hovor. Výše kreditu vám přijde v SMS zprávě.

Jak zjistit stav kreditu Vodafone

U tohoto telefonního operátora stačí vyťukat *22# a odeslat jako hovor. Vodafone poskytuje ale hned několik možností, jak zjistit výši svého kreditu – jeden z dalších způsobů je prostřednictvím SMS. Zde pošlete SMS ve tvaru KOLIK KREDIT na telefonní číslo 7700. Taktéž menu Můj Vodafone poskytuje možnost zjištění výše kreditu a to v sekci Útrata a Vyúčtování -> Aktuální útrata a čerpání.

Nízký kredit

Většina telefonních operátorů vás upozorní na nízký stav kreditu sami o sobě – například Vodafone posílá svým zákazníkům SMS, pokud výše jejich kreditu poklesne pod 50 Kč. U ostatních operátorů je typické hlášení, které vyzývá k dobití kreditu, pokud se snažíte někomu volat a máte nízký kredit.

Může se hodit

Komentujte

avatar
  Subscribe  
Upozornit na